aluminium, brąz, miedź, mosiądz, ołów, stal nierdzewna, wyroby hutnicze

Certyfikaty


P.P.U.H. METAL-ZAP Sp. z o.o. działa zgodnie z wdrożonym w 2001 roku systemem jakości zgodnym z normą PN-ISO-9001. Jest to całościowy system zarządzania, w którym organizacja, działalność oraz metody pracy dają klientowi gwarancję najwyższej jakości. Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna (ISO) podkreśla, że ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie.

Dane kontaktowe

PREZES ZARZĄDU


Zenon Lewicki
+ 48 607084040
lewicki@metal-zap.com.pl

SEKRETARIAT


+ 48 (62) 5951607
fax +48 (62) 5951613
biuro@metal-zap.com.pl

Biura Obsługi Klienta/Magazyn


+ 48 (62) 5951612
Aneta Turska – FAKTURY
a.turska@metal-zap.com.pl

Bernard Rasiak – kierownik magazynu

DZIAŁ HANDLOWY


Bogumiła Kubiak (blachy, kształtowniki, rury)
+48 (62) 5951610
b.kubiak@metal-zap.com.pl

Andrzej Gawron (wyroby hutnicze, stal nierdzewna)
+48 (62) 5951609
a.gawron@metal-zap.com.pl

Mirosław Torz (metale kolorowe)
+48 (62) 5951611
m.torz@metal-zap.com.pl

Dział Przygotowania Produkcji i Kooperacji


Witold Starkiewicz - Dyrektor ds. handlu i kooperacji
+ 48 603199519
w.starkiewicz@metal-zap.com.pl

Tomasz Kałużny - Kierownik produkcji
+ 48 601152754
t.kaluzny@metal-zap.com.pl

TECHNOLOGIA - Bernard Robakowski

Inwestycje


Marcin Lewicki
m.lewicki@metal-zap.com.pl

NIP

NIP: 622-00-24-477, REGON: 250430770 Bank Millennium S.A., O/Ostrów Wielkopolski, nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 1212 9672 IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu, KRS 0000044584, Kapitał założycielski: 93.700 PLN

Map

NASZ PARTNER: